Myslíte si, že existujú tabletky na chudnutie z ktorých naozaj schudnete bez jojo efektu?

Potrebujete schudnúť niekolko kíl? Bez námahy, bez obmedzenia sa, bez pohnutia prstom a taktiež bez nejakého cvičenia? 

Jediné čo musíte urobiť, kúpiť si tabletky a všetko je vyriešené. Ale teraz ktoré? Veď toľko ich je, že neviete ktoré si skôr vybrať! 

 Všetky ponúkajú rovnaké výsledky:

  • schudnete za pár dní
  • zaručené chudnutie z brucha
  • veľké úbytky za minimálne úsilie
  • bez jojo efektu
  • bez cvičenia
  • bez námahy, stačí len prehltnúť
  • atd...........

Veď kto by odolal presvedčivej reklame, ktorá je tak lákavá, že jej naletia dokonca aj celebrity a milióny ďalších ľudí. Aké je to jednoduché - stačí len zapiť tabletku a schudneš!

Také zázračné pilulky najdete nielen vo vybraných predajniach, ale aj na webe, a zaujímavé je, že ich predávajú aj bez znalosti zdravotného stavu kupujúceho!

Taktiež na internete je niekoľko fotiek ľudí, ktorí vraj mali schudnúť stých zázračných tabletiek :) Je viac než isté, že to sú fotky odniekaľ stiahnuté - alebo sú to fotky ľudí, ktorí naozaj dreli a odmakali si podstivo svoj výsledok.

Myslíte si, že naozaj také lieky, alebo koktaily existujú, z ktorých sa dá tak ľahko schudnúť a ešte k tomu bez jojo efektu? Ak áno, tak ste na veľkom omyle, máte zlé informácie!

Lieky na chudnutie bez jojo efektu a ešte k tomu bez pohnutia prsta neexistujú!

Je to len zbytočné vyhadzovanie peňazí!

Marketingové ťahy, ktoré vás stoja veľa peňazí a možno aj vaše zdravie!

Sama som dostala jednu ponuku, propagovať jeden produkt, z ktorého sa ževraj veľmi chudne. Poviem vám pravdu, ponuka bola lákavá, zarobila by som pekný balík, ale prečo by som mala klamať ľudí, že môj úbytok váhy - 50 kíl bol stoho produktu? Samozrejme nesúhlasila som!

Zamyslite sa!

Ak by také lieky na chudnutie existovali, ktoré zaručia stále schudnutie, po svete by chodili len štíhli ľudia! Obezita by neexistovala a fast foody by nestačili baliť!

Zapamätajte si, aj keď schudnete nejaké to kilečko z tých zázračných liekov, nakoniec sa vám to vždy vráti a aj s úrokom!

Môžem vám z vlastnej skúsenosti povedať, že som vyskúšala všelijaké lieky, koktaily, kvapky, čaje ....na schudnutie od A po Z a NIČ  z toho! Len zbytočný šok pre moje telo! Boli to zbytočné vyhodené peniaze a nebolo ich málo.

Čo naozaj pomôže:

Zaručené výsledky dosiahnete len vďaka zdravej vyváženej strave a pohybom, to je 100% chudnutie bez jojo efektu! 

Nechcem vám kaziť ilúzie, ale bohužial, nič iné nepomáha!

Len toľko z môjho krátkého blogu a skúsenností :)

Galéria